Strefa relaksu

W trosce o komfort i wygodę naszych Gości, przygotowaliśmy nową usługę

„ Strefa Relaksu"

Goście, którzy przyjeżdżają do Zieleńca, intensywnie korzystają ze znakomitych warunków narciarskich i infrastruktury, która pozwala na efektywną jazdę na nartach bądź snowboardzie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, proponujemy skorzystać po energicznie spędzonym dniu na stoku, ze „Strefy Relaksu", w skład której wchodzą dwie sauny:
Image
SAUNA INFRARED, zalecana jest przez lekarzy w celu, redukcji stresu, leczenia bólów mięśniowych, kontuzji, zwichnięć, chorób krążenia itp. Podczas intensywnego wysiłku fizycznego zachodzi szereg zmian fizjologicznych, po których organizm musi się zregenerować. W normalnych warunkach potrzebny jest cały dzień na ustabilizowanie organizmu, ale dzięki Kabinie IR skraca się ten czas. Sesja w tej saunie odbywa się w niższej temperaturze do 60o, w której można przebywać do 30 minut, podczas których promienie podczerwieni wnikają w głąb naszej skóry do 4,5 cm, dzięki temu następuje intensywne pocenie i spalanie kalorii, nawet do ok. 900! Promienie podczerwieni wpływają na detoksykację skóry, poprawiając jej wygląd i skutecznie pomaga w usunięciu cellulitu. Kabina wyposażona jest w radio CD, które dodatkowo wspomaga odprężenie przy muzyce relaksacyjnej.
SAUNA SUCHA (in. sauna fińska), cykliczny zabieg, którego podstawą jest rewelacyjne połączenie gorącego powietrza z okresowym oddziaływaniem dużej wilgotności, zakańczany zabiegiem ochładzającym. Całość wpływa odprężająco na organizm. Zabieg w saunie fińskiej pobudza przemianę materii, dzięki temu pomaga w procesie odchudzania. Zwiększa odporność na czynniki chorobotwórcze, dzięki hartowaniu organizmu gorącym powietrzem i zimną kąpielą. Dodatkowo stymuluje, wydalanie toksyn i wszelkich zanieczyszczenia skóry. Po takim zabiegu skóra lepiej przyjmuje właściwości kosmetyków.